Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Wyszyńskiego, Bartoszyce, warmińsko-mazurskie

  • 289 000 zł
  • 60 m²
  • 4 816,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Wyszyńskiego, Bartoszyce, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
28 października 2024

289 000 zł

60 m²

4 816,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Zaktualizowane: 28 października 2024

289 000 zł 60 m² 4 816,67 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1986
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1986

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 289 000 zł (4 816,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1986
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 3,90 m²
  • Czynsz: 423 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 133,43 kWh/m² na rok; końcową (EK): 179,55 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 146,27 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,06 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Biuro RM Nieruchomości, zaktualizowane: 28.10.2024
  •   numer ogłoszenia: 43/15406/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne mieszkanie z najpiękniejszym widokiem w tej lokalizacji!